back to urticaria day
Language

Ürtiker Günü 2020 -Kim ilgilenir? Ucare ilgilenir!

Her yıl olduğu gibi 2020’de de, ürtiker hastalarının ilgi odağı olduğu gün olan Ürtiker Günü (UDAY) yaklaşıyor! Bu sene altıncı kez UDAY, hastalar, hasta yakınları, hekimler, politikacılar, basın nezdinde ve tüm dünyada ürtiker hastalığına karşı farkındalık oluşturmayı amaçlıyor.

Siz de 1 Ekim 2020’de bize katılın ve kendi UDAY etkinliğinizi planlayın! Bu senenin temel odağı dijital UDAY etkinlikleri olacak. Sanal kongreler, eğitici webinarlar, dijital sanat projeleri, sosyal medya kampanyaları ve ürtiker aplikasyonları bu sene konuşulacak olan etkinlikler ve belki de bu şekilde daha uzaklara ulaşma imkanımız olabilir. Bölgesel bir yardım grubu oluşturmak için daha güzel bir fırsat olabilir mi?

Yaratıcı olun ve UDAY ile ilgili haberleri yaymaya devam edin! Tüm etkinliklerinizi resmi UDAY sayfamızda yayınlamayı unutmayın ve böylece kişisel UDAY etkinliğinizi tam bir başarıya dönüştürün.

Her katkı değerli!

Ürtiker Günü 2020 urticaria netwok e.V. (UNEV), UCARE ağı ve dünya çapında birçok organizasyon tarafından desteklenmektedir.

info